KLOCKI

Filtruj według

Kategorie
Cena
Filtruj

Buduj z cegły brick trick pałac trl 61542

Cena 97,48 zł
Buduj z cegły Brick Trick Pałac trl 61542 Brick Trick to zabawa murowana! Buduj z cegły, zostań konstruktorem, wykorzystując do budowy prawdziwe cegły i drewno! Wybuduj majestatyczny Pałac, wykorzystując prawdziwe wielobarwne cegły, drewno i akcesoria.

Farmerka playmobil 70030

Cena 12,20 zł
Playmobil Farmerka 70030 Figurka dziewczynki o wys. 7,5 cm. + akcesoria. Uzupełnienie serii Playmo-Friends Wiek 4+ Wymiary opakowania: 12 x 16 x 3,3 cm

Klocki adusie 24 el

Cena 20,33 zł
Klocki Konstrukcyjne Adusie 24 el. Klocki typu wafle, to świetna zabawa dla małych i dużych. W zestawie znajdują się 24 wlementy wykonane z miękkiego i lekkiego plastiku. Świetnie pasują jako uzupełnienie innych zestawów od tego producenta, a ich kształ

Klocki adusie 36 el

Cena 32,44 zł
Klocki Konstrukcyjne Adusie 36 el. Klocek typu wafle, to świetna zabawa dla małych i dużych. W zestawie znajduje się 36 elementów wykonanych z miękkiego i lekkiego plastiku. Świetnie pasują jako uzupełnienie innych zestawów od tego producenta.

Klocki baśniowa kraina - domek 24404 114 el

Cena 18,70 zł
KLOCKI BAŚNIOWA KRAINA - DOMEK 24404 114 EL Baśniowa Kraina - FairyLand super zestaw dla każdej fanki klocków. Nieograniczone możliwości tworzenia, w połączeniu z wyobraźnią dzieckazapewnią mu zajęcie, na bardzo długi czas.

Klocki baśniowa kraina domek 24403 156 el.

Cena 21,95 zł
KLOCKI BAŚNIOWA KRAINA DOMEK 24403 156 EL. Baśniowa Kraina - FairyLand super zestaw dla każdej fanki klocków. Nieograniczone możliwości tworzenia, w połączeniu z wyobraźnią dzieckazapewnią mu zajęcie, na bardzo długi czas.

Klocki korbo animals 18 r1408

Cena 16,18 zł
Klocki Korbo Animals to zestaw 18 el. z których dziecko zbuduje małe zestawy, które może wprawić w ruch dzięki korbce i kół zębatych, jak również może połaczyć je z inni zestawami klocków Korbo.

Klocki korbo hummer 25 red r1402r

Cena 26,42 zł
Zestaw Korbo Hummer 25, składa się z 25 elementów w żywej kolorystyce z których dziecko zbuduje pojazd, lub połączy je z innymi zestawami Korbo, by rozwijać kreatywność i twórczość. Kołą zębate to najważniesze elementy w zabawie Klockami Korbo.

Klocki korbo pink 110 r 1406

Cena 88,62 zł
Korbo Pink składa się z 110 elementów, dzięki którym dziecko stworzy różne modele.Podstawą każdej konstrukcji są koła zębate oraz korbka, dzięki którym budowle i pojazdy ożywają! Zestaw Pink zawiera wszystko, czego mały konstruktor potrzebuje.

Klocki korbo technix 122 r1410

Cena 96,75 zł
Klocki Korbo Technix to zestaw, który zawiera 122 el. a poznamy z nim szerzej zasady mechaniki ruchomej. W zestawie znajdują się koła zębate małe i duże, śmigła i inne elementy, dzięki którym zabawa staje się ciekawsza.

Klocki kosmos kosmiczny maxi robot 381 el 25660

Cena 39,84 zł
KLOCKI KOSMOS KOSMICZNY MAXI ROBOT 381 EL 25660 Zestaw z Czerwonym Super Robotem. Zawiera, aż 381 elementów, które zaprowadzą każde dziecko do krainy zabawy.

Klocki mini wafle 70 konstr dziewczynki

Cena 32,44 zł
Klocki Mini Wafle Konstrukcyjne 70 szt. Klocki mini wafle konstrukcyjne 70 elementów, to świetna zabawa dla małych i dużych. Klocki Marioinex mają niewielkie rozmiary co powoduje, że dają wiele nowych możliwości do tworzenia różnorodnych kombinacji.

Klocki mini wafle konstrukcyjne 70 chłopcy

Cena 39,02 zł
Klocki mini wafle konstrukcyjne 70 elementów, to świetna zabawa dla małych i dużych. Klocki Marioinex mają niewielkie rozmiary co powoduje, że dają wiele nowych możliwości do tworzenia różnorodnych kombinacji.

Klocki policja 779 el

Cena 117,89 zł
Plastikowe klocki dromader zestaw Policyjny. Duży zestaw składa się z 779 elementów. Zestaw pozwala zbudować całą kolejcje pojazdów policyjnych. Wiek 6 lat.

Klocki sluban dziewczynka 67-78 el

Cena 11,38 zł
KLOCKI SLUBAN DZIEWCZYNKA Klocki Sluban zapewnią dziecku wielogodzinną zabawę, pobudzając jednocześnie ich wyobraźnię oraz zdolności manualne, a także mogą stać się wspaniałą zabawką i rozrywką dla całej rodziny.

Klocki straż 697 el 21901

Cena 108,13 zł
KLOCKI STRAŻ 697 EL 21901 Super Baza Strażacka wraz z pojazdami zadaniowymi oraz helikopterem. Nieograniczone możliwości tworzenia, w połączeniu z wyobraźnią dziecka zapewnią mu zajęcie, na bardzo długi czas.

Klocki straż samochód 192 el 21503

Cena 36,59 zł
KLOCKI STRAŻ SAMOCHÓD 192 el 21503 Wyjątkowy zestaw klocków strażackich. Zawiera, aż 192 elementy, którezaprowadzą każde dziecko do krainy zabawy.

Klocki straż samochód 92894 / 221 el.

Cena 36,59 zł
KLOCKI STRAŻ SAMOCHÓD 92894 / 221 EL. Wyjątkowy zestaw klocków strażackich. Zawiera, aż 221 elementy, które zaprowadzą każde dziecko do krainy zabawy.

Klocki straż wóz strażacki 309 el.

Cena 40,49 zł
KLOCKI STRAŻ WÓZ STRAŻACKI 309 EL. Wyjątkowy zestaw klocków strażackich. Zawiera, aż 309 elementów, które zaprowadzą każde dziecko do krainy zabawy.

Klocki wafle 35 el. konstruktor dziewczynka

Cena 16,18 zł
Klocki Mini Wafle 35 szt. Konstruktor Zestaw zawiera nowe klocki, które rozszerzają możliwości konstrukcyjne. Świetna zabawa dla małych i dużych. Klocki Marioinex mają niewielkie rozmairy co powoduje, że dają wiele nowych możliwości do tworzenia różnor

Klocki wafle mini 35 szt konstruktor chłopiec

Cena 18,70 zł
Klocki Mini Wafle 35 szt. Konstruktor Zestaw zawiera nowe klocki, które rozszerzają możliwości konstrukcyjne. Świetna zabawa dla małych i dużych. Klocki Marioinex mają niewielkie rozmairy co powoduje, że dają wiele nowych możliwości do tworzenia różnor

Klocki wafle mini 35 el. standardowe

Cena 17,07 zł
Klocki Mini Wafle 35 szt. Klocki mini wafle uniwersalne 35 elementów, to świetna zabawa dla małych i dużych. Klocki Marioinex mają niewielkie rozmairy (3,5x3,5x0,5 cm), co powoduje, że dają wiele nowych możliwości do tworzenia różnorodnych kombinacji

Klocki wesoła ciuchcia mej

Cena 30,81 zł
Klocki konstrukcyjne z serii wafle, Lokomotywa z MejPol Klocki to super zabawa dla dzieci w różnym wieku. Klocek który można łączyć ze sobą w wieloma innym zestawami z serii od tego producenta. Klocki dmuchane charakteryzują się ciekawym kształtem.


Klocki dają dziecku możliwość tworzenia różnych konstrukcji i form, co pozwala na rozwijanie jego wyobraźni i kreatywności. Klocki polecane są do różnych zajęć terapeutycznych.

Klocek Lego wykonany jest z plastiku. Dzięki wypustkom i wgłębieniom można go dowolnie łączyć z innym klockiem. Do tego bogactwo kolorów i kształtów, oraz funkcji daje nieograniczone możliwości konstrukcyjne. Klocek LEGO są niezwykle trwały, a jego różnorodność zestawów dostosowana jest do każdego wieku. Podczas zabawy klockami nie ma niemal żadnych ograniczeń, jedynie wyobraźnia i kreatywność dziecka. Klocki LEGO są niesamowicie rozwojowe. Kompleksowo dbają o rozwój dzieci, zapewniając przy tym zabawę na najwyższym poziomie.

Dostępne serie klocków: Duplo, Disney, Marvel, City, Friends, Ninjago, Classic, DOTS, Creator, Minifigures, Supoer Mario, Jurassic World, Harry Potter, Avatar, DC, Speed Champions, Minecraft, Star Wars, Technic, Adults.

Klocek Mini Waffle to flagowy kształt gofra albo wafla – wykonany jest z elastycznego tworzywa sztucznego. Posiadaja wypustki i otwory, dzięki czemu można swobodnie łączyć go jak puzzle, tworząc rozmaite konstrukcje 2D oraz 3D. Stosowany do ich produkcji materiał jest całkowicie bezpieczny dla dzieci. Klocek w dotyku przypomina nieco gumę – jest lekko elastyczny i miękki. Klocki polecane również do różnych zajęć terapeutycznych.

wykonano z bezpiecznego, atestowanego tworzywa. Klocek wyróżniają się swoim szczególnym wzornictwem, posiada różne kształty i kolory. Może to być zestaw klocków do łączenia, składający się z różnych elementów o zróżnicowanych kształtach, takich jak kwadraty, trójkąty, prostokąty itp. Kolorystyka często jest żywa i różnorodna, co przyciąga uwagę dzieci i zachęca do zabawy. Klocek jest łatwy do uchwycenia przez małe rączki i bardzo prosto łaczy się z innym klockiem.

Klocki magnetyczne to świetna zabawa. Każdy klocek magnetyczny ma w sobie wbudowane magnesy, które pozwalają na łączenie się z innymi klockami. To oznacza, że elementy mogą przyciągać się do siebie i utrzymywać się w stabilnych połączeniach, tworząc trwałe konstrukcje. Mechanizm ten dodaje interakcji do zabawy, umożliwiając tworzenie zarówno płaskich układów, jak i trójwymiarowych modeli. Siła magnetyczna jest niewidzialna. Przyciąga metale, wytwarza pole magnetyczne, które wykorzystujemy w kompasie i dodatkowo rozwija wyobraźnię.

Klocek magnetyczny wykorzystujący tą siłę przyciągania pokazuje jej prawdziwą potęgę. Budowanie konstrukcji wykorzystując magnetyczne klocki, sprzyja rozwojowi wyobraźni i kreatywności, a także rozwija intelekt dziecka. Rozwijamy przez to ciekawość matematyczną oraz poznajemy zjawiska fizyczne, dzięki czemu lepiej rozumiemy otaczający nas świat.

Klocki drewniane to klasyczne i ponadczasowe zabawki, które od wielu lat cieszą się popularnością wśród dzieci i dorosłych. Klocek z naturalnego drewna, który stanowi wyjątkową formę konstrukcji, rozwija kreatywność, zdolności manualne i umiejętności przestrzenne. Klocek drewniany ma solidną budowę i zazwyczaj proste , geometryczne kształty, takie jak kwadraty, prostokąty, trójkąty czy cylindry. Każdy klocek jest starannie wykonany, gładko wykończony i ma przyjemny w dotyku naturalny wygląd.

Klocki drewniane zachęcają do twórczej zabawy i eksperymentowania. Budowanie różnorodnych konstrukcji, typu wież, mostów i budynków, pojazdów, zwierząt i innych ciekawych budowli nigdy nie było takie łatwe.

Klocki Playmobil to popularna seria zabawek, które zostały wprowadzone na rynek przez niemiecką firmę w 1974 roku. Zabawki te zdobyły ogromną popularność na całym świecie i są cenione zarówno przez dzieci, jak i dorosłych.

Zestawy Playmobil zawierają wiele akcesoriów i detali, które pozwalają na tworzenie różnych scen i sytuacji. Dzieci mogą dostosowywać swoje zestawy, dodając meble, narzędzia, zwierzęta, ubrania i wiele innych elementów. Klocki Playmobil nie tylko bawią, ale także rozwijają wyobraźnię i kreatywność dzieci.

Klocki Korbo stworzono opierając się na idei Pomyśl, zbuduj, zakręć. Elementem, który odróżnia Korbo od większości innych klocków konstrukcyjnych jest koło zębate, to część sprawiająca, że wzniesione przez dziecko budowle ożywają. Łączenie poszczególnych elementów i tworzenie konstrukcji pobudza dziecko do logicznego myślenia, uczy cierpliwości i precyzji, zachęca do pokonywania trudności i szukania nieszablonowych rozwiązań.

Dzięki zabawom klockami młodsze dzieci uczą się rozpoznawania i nazywania kolorów i kształtów oraz zasad segregowania i klasyfikowania. Starsi konstruktorzy z kolei mają okazję poznać podstawowe zasady mechaniki i fizyki. Korbo to klocki dostępne w kilkunastu zestawach różniących się między sobą ilością elementów oraz kolorystyką. Do zestawów dołączone są czytelne, obrazkowe instrukcje, które stanowią doskonałą podpowiedź w jaki sposób można bawić się klockami Korbo.