PLUSZAKI

Filtruj według

Kategorie
Cena
Filtruj

Smily przytulanki mama i ja 000191

Cena 52,85 zł
ANE 000191 Mięciutka pluszowa przytulanka i grzechotka Mama i Ja to 2 zabawki w 1. Mama Słonik jest mięciutka w dotyku. Ma szeleszczące uszy o różnorodnych wzorach i kolorach. Dziecko słoniątko to pluszowy zwierzaczek stymulujący wiele zmysłów dziecka

Pluszaki to popularne zabawki pluszowe, które cieszą się ogromną popularnością zarówno wśród dzieci, jak i dorosłych. Wykonane są z miękkiego materiału, a ich kształt często przypomina zwierzęta, postaci z bajek lub inne fantastyczne pluszowe stworzenia.Pluszak ma długą historię. Pierwsze zabawki pluszowe pojawiły się pod koniec XIX wieku. Są symbolem dzieciństwa i przyjaznych emocji oraz stanowią ważny element w życiu wielu osób.

Pluszowy dinozaur to urocza i kolorowa zabawka, które przedstawia różne gatunki dinozaurów w miękkiej i przytulnej formie. Pluszowe dinozaury to wersje dawno wymarłych zwierząt, które przyciągają uwagę dzieci i nie tylko.
Pluszaki dinozaury to nie tylko zabawki, ale również narzędzie do edukacji, rozwoju emocjonalnego i zabawy. Dzięki nim dzieci mogą odkrywać fascynujący świat dinozaurów w bezpieczny i przyjemny sposób
Wyrózniamy dinozaury m.in.: Tyranozaur, T-Rex, Triceratops, Stegozaur, Diplodok,  ...
 
Pluszowy Miś to klasyczna i uwielbiana zabawka przez wszystkich. Uroczy miś występuje w postaci miękkiej i przytulnej pluszowej figurki. Jest to jeden z najbardziej popularnych pluszaków, który towarzyszy dzieciom i dorosłym. Mimo że klasycznie misie kojarzone są z brązowym kolorem, występują również w wielu innych kolorach, od jasnych pasteli po żywe odcienie.
Podobnie jak inne pluszowe zabawki, pluszowe misie pomagają w rozwoju empatii u dzieci, ucząc je opieki i troski o "zabawkowego przyjaciela". 

Pluszowe zwierzęta to szeroka kategoria pluszowych zabawek, które przedstawiają różne gatunki zwierząt w formie miękkich i przytulnych figurek. Mogą to być zwierzęta domowe, dzikie, morskie czy ptaki. Nieograniczona różnorodność pluszaków zwierząt daje dzieciom i osobom w każdym wieku możliwość wyboru swoich ulubionych gatunków i stworzenia osobistych relacji z tymi uroczymi pluszowymi przyjaciółmi.
Króliki, żabki, małpki, rekiny, świnki, kotki, pieski, ....