AUTA POJAZDY

Filtruj według

Kategorie
Cena
Filtruj

Auto 11 cm do transportu drewna

Cena 9,76 zł
Auto do transportu drewna 11cm. Ciężarówka w kolorze do wyboru: niebieski, żółty, zielony. Pakowana pojedyńczo w pudełeczko o wymiarach 16x7x6cm . Wykonana z lekkiego metalu i plastiku.

Auto ciężarówka z koparką builder

Cena 52,85 zł
Auto ciężarowe transporter z koparką. Auto transporter koparki ze światłem i dźwiękiem z opuszczanym podjazdem plus koparka na gumowych gąsiennicach. Wymiary opakowania: 42x11,5x18,5 cm

Auto na radio sport + pakiet

Cena 93,50 zł
AUTO NA RADIO SPORT + PAKIET Samochód zdalnie sterowany. Autko zasilane 6 V akumulatorem, ( akumulator i ładowarka dołączone do opakowania). 5 trybów jazdy – przód, tył,lewo,prawo i do tyłu. Wykonany w skali 1: 16

Auto pogotowie 11 cm z głosem hkg095

Cena 23,58 zł
Auto metalowe Karetka Pogotowia,11 cm, ze światłem i dziękiem -otwierane przednie drzwi -wersja z Polskim głosem " Wrazie wypadku dzwoń na 112" "Pogotowie słucham,jak moge pomóc" "Przyjęłam,karetka w drodze" "Dotarliśmy na miejsce"

Auto start na dotyk 17cm

Cena 16,50 zł
Auto zasilane bateriami sterowane dotykiem ręki, dodatkowo auto ze światłem i dźwiękiem. Auto start na dotyk 17cm

Auto straż pożarna rc smily sp83965

Cena 88,62 zł
Auto straż pożarna na baterie, sterowana pilotem. Każdy mały chłopiec marzy by zostać strażakiem. Marzenie może spełnić podczas zabawy autem straży pożarnej. Samochód ze światłem.

Auto wiesmann gt mf4 siku 0879

Cena 8,05 zł
SIKU 08 Samochód Wiesmann Auto S0879. Model Samochód Wiesmann od marki Siku. Samochodzik jest wykonany z metalu i posiada plastikowe elementy. Gratka dla dziecka i kolekcjonera.

Auto zamiatarka św/dżw

Cena 34,96 zł
Zamiatarka do ulic, światło i dźwięk Auto zamiatarka, pojazd do sprzątania ulic. Zamiatarka kompaktowa z kubłem na śmieci, rewelacyjna zabawka pojazd zamiatarka z pewnością spodoba się każdemu chłopcu i zapewni wiele godzin kreatywnej oraz radosnej za

Autokar travego mercedes benz siku super 3738 1:50

Cena 105,61 zł
Autokar Travego Mercedes Benz Siku 3738 skala 1:50 Autobus chętnie dowiezie turystów na słoneczne plaże. Posiada otwierane luki bagażowe. Pojazd zrobiony z dużą starannością i dbałością o szczegóły, a wykonany z metalu i dodatków z tworzywa sztucznego.

Autotransporter z 3 autami 541756

Cena 42,28 zł
Autoransporter z metalowymi autkami po 7 cm każdy. Zabawka, która pozwala dzieciom na kreatywną zabawę, czyli przemieszczanie swoich ulubionych samochodów i tworzenie własnych historii. Wielkość opakowania: 28x11x6cm

Buy metal auta uprzywilejowane w kartoniku

Cena 11,79 zł
BUY METAL Metalowe auta imitujące pojazdy służb ratowniczych – policja, ambulans, straż pożarna. Zabawka wykonana z dbałością o detale by jak najlepiej oddać wygląd pojazdów ratunkowych. Samochody posiadają gumowe koła i napęd pull-back, dzięki który

Ciężarówka z przyczepą siku 1627

Cena 26,83 zł
Ciężarówka z serii Siku z kolorową przyczepą to atrakcyjna zabawka wykonana z wysokiej jakości metalowych i plastikowych części w skali 1:87, dzięki gumowym oponom bez problemu dostarczy ładunki po różnych powierzchniach.

Drewniane pojazdy zrób to sam

Cena 32,44 zł
DREWNIANE POJAZDY Zrób To Sam Stwórz4 drewniane modele pojazdów i ozdób według własnego uznania! Z zestawem kreatywnym DREWNIANE POJAZDY Twoje dziecko rozwinie zmysł dotyku, sprawność dłoni, poczucie formy oraz kreatywność .

Dźwig siku 1623

Cena 26,83 zł
Pojazd z ruchomym osprzętem dźwigowym wyposażonym w hak. Wykonany z metalowych i plastikowych elementów jest odzwierciedleniem pojazdu rzeczywistego. Gumowe opony zapewniają swobodne poruszanie po różnych powierzchniach.

Hw małe samochodziki 5785 l2593 c4982 cgn22 77854

Cena 10,57 zł
HW MAŁE SAMOCHODZIKI – różne modele 5785 L2593 C4982 CGN22 Super kolekcja małych samochodzików Hot Wheels w skali 1:64. Dostępnych jest kilka serii różniących się oznaczeniami na dole opakowania oraz wielkością.

Jeep z przyczepą na konie siku 1651

Cena 26,83 zł
Model samochodu typu Jeep ze specjalną przyczepą do przewozu koni, wykonany z najwyższej jakości metalowych i plastikowych elementów. Gumowe opony zapewniają swobodne poruszanie po różnych powierzchniach.

Koparka hydrauliczna na gąsiennicach siku 1874

Cena 59,27 zł
Jednonaczyniowa koparka hydrauliczna na podwoziu gąsienicowym. Niezwykle stabilny, wykonany z wysokiej jakości metalowych i plastikowych części model z ruchomym osprzętem dźwigowym i młotem hydraulicznym.

Man autobus piętrowy siku 1884 1:87

Cena 51,22 zł
Man Autobus Piętrowy SIKU 1884. Skala 1:87 Autobus piętrowy MAN zawiezie wszystkich pasażerów do celu. Komfortowy,dwupiętrowy pojazd, który dba o wygodę podróżnych. Pojazdy z serii Siku zrobione z dużą dokładnością i dbałością o detale.

Manitou 3300v mini ładowarka siku super 3049

Cena 80,49 zł
Manitou 3300V mini ładowarka to zwrotny pojazd, który bez problemu przewiezie cięższe towary. Idealna zarówno na budowę, jak i do gospodarstwa. Skala 1:32

Mały konstruktor monster truck big boss alex 1919

Cena 36,59 zł
Mały Konstruktor- Big Boss Mały Konstruktor to seria zabawek do samodzielnego montażu, rozwijająca zdolności manualne oraz wyobraźnię przestrzenną. Każdy model składa się z elementów metalowych o różnej wielkości i kształtach, a także jest wzbogacony ko

Auta i różnego rodzaju pojazdy są bardzo popularne wśród dzieci a nawet dorosłych. Przedstawiają  miniatury prawdziwych pojazdów, takich jak samochody, ciężarówki, motocykle, samoloty, helikoptery, pociągi i wiele innych.
Są dostępne w różnych rozmiarach i skalach, od małych pojazdów, które można trzymać w dłoni, po większe modele, a także auta kolekcjonerskie. To pozwala dzieciom wybierać te, które najlepiej odpowiadają ich preferencjom i stylowi zabawy.
Samochody i pojazdy mają swoje unikalne cechy i oferują różne doznania podczas zabawy.
Zabawki te zwykłe skupiają się na kreatywnej zabawie i rozwijaniu wyobraźni. Występują z dźwiękiem, ze światłem, metalowe, plastikowe, drewniane, zmieniające się w roboty, czy też materiałowe dla maluchów.

Wyróżniamy różne rodzaje pojazdów jeżdżących na kołach, gąsiennicach, po ulicy, po torach, pływające, latające. I tak np. samochody sportowe, budowlane, uprzywilejowane, statki, żaglówki, pociągi, autobusy, czołgi, samoloty, helikoptery, transformersy, ...

Samochody i pojazdy sterowane, inaczej RC, pozwalają na bardziej aktywne kontrolowanie pojazdu, co może być szczególnie ekscytujące dla dzieci i miłośników technologii.
Zabawki sterowane pozwalają dzieciom i dorosłym na kierowanie pojazdem, zmienianie kierunku jazdy, przyspieszanie i hamowanie. To świetna zabawa zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczenia, i może być używana do organizowania różnych rodzajów zawodów czy zabaw.

Roboty i Transformersy to zabawki, które oferują wiele możliwości zabawy i kreatywności. Zabawki roboty zachęcają do tworzenia własnych historii i eksplorowania świata robotów, podczas gdy Transformers pozwalają na dynamiczną i interaktywną rozrywkę dzięki swoim zdolnościom przekształcania się.
Transformers i robot to unikalna seria zabawek, która łączy w sobie elementy robotów i pojazdów. Zabawki te są znane ze swojej zdolności do przekształcania się z jednej formy (np. samochodu) w drugą (np. robota) i vice versa.