ZWIERZĘTA

Filtruj według

Kategorie
Cena
Filtruj

101 dalmatyń. figurki 2-pack piknik gbm37/ gbm39

Cena 36,59 zł
101 Dalmatyńczyków 2 pack Perfekcyjny Piknik Zabawka inspirowana bajką Disneya Ulica 101 Dalmatyńczyków. W skład zestawu wchodzą: -figurka pieska Dolly, -figurka pieska Hansel, -akcesoria: kapelusz, kwiaty, jedzenie w miseczkach, zabawa w odgry

Dinozaury 6 szt hhs025

Cena 12,20 zł
Dinozaury pakowanie 12/120 Dinozaury 6 sztuk 12cm . (opakowanie 30x18cm)

Długopis struś z futerkiem stnux

Cena 6,42 zł
Długopis Struś - cena dotyczy 1 sztuki . Różowa plastikowa obudowa. Świetny , zachęci każde dziecko do pisania i nauki. Kolorfutra na długopisach różni się rozmieszczeniem na poszczególnych egzemplarzach , dlatego długopisy wybieramy do wysłania

Flexi piłka sensory dumel dd 2110

Cena 44,72 zł
Piłka Sensoryczna Flexi z kształtami Dumel 2110 Miękka piłeczka, z którą maluch może rozwijać swoje zdolności poznawcze i integrację sensoryczną. Piłka posiada ścianki o zróżnicowanej fakturze oraz otwory na mniejszepiłeczki, które znajdują się w

Gra zostań miss świata alexander 0301

Cena 27,64 zł
Zostań Miss Świata W grze może brać udział od 2 do 4 uczestniczek. Każda z nich ma szansę zostać Miss Świata i wygrać. Aby to osiągnąć i stanąć na najwyższym podium, uczestniczki muszą odwiedzić 4 salony piękności oraz mieć szczęście w odkrytych kartach

Jaszczury z groszkiem 34 cm hab011

Cena 8,13 zł
JASZCZURY Z GROSZKIEM 34 CM HAB011 Miękkie jaszczurki z groszkiem do sciskania w trzech wariantach kolorystycznych. Szczegółowo wykonane z zachowanymi oryginalnymi elementami , sprawiają ,że jaszczurki wyglądają jak żywe. Są doskonałym gadżetem antystres

Kot figurka twarda 5-7 cm

Cena 2,85 zł
Kot Mix kolorystyczny i rodzajowy . Figurka z twardej gumy Wielkość kotków około 5 cm - zależnie od rodzaju i pozycji .

Krowa koń owca dźwięk 07336

Cena 11,38 zł
Krowa koń owca z dźwiękiem,pakowanie 12/72 Zwierzęta twarde w trzech rodzajach , każde z dźwiękiem . Krowa ryczy , koń rży , a owca beczy .

Leniwiec z groszkiem 8 cm hab067

Cena 10,16 zł
Zwierzaczki pakujemy losowo. Jeśli potrzebujesz konkretnego, napisz do nas, a my sprawdzimy jego dostepność.

Lps pet shop czarno-białe zwierzaki 2 szt c1848

Cena 17,89 zł
Littlest Pet Shop seria 1 To urocze, czarno-białe zwierzaczki, które są świetnym uzupełnieniem kolekcji mini figurek LPS Wiek: 4+ Wymiary 1 figurki: 3 x 1,5 cm

Ośmiornica z groszkiem 18cm hab022

Cena 10,49 zł
Zwierzaczki pakujemy losowo. Jeśli potrzebujesz konkretnego, napisz do nas, a my sprawdzimy jego dostepność.

Pająki z groszkiem 7 cm 4 rodz. hte011

Cena 10,00 zł
Pająki z groszkiem,pakowanie 24/144 Pająki miękkie z groszkiem 7cm w czterech rodzajach . (display 25x23x9cm) Zwierzaczki pakujemy losowo. Jeśli potrzebujesz konkretnego, napisz do nas, a my sprawdzimy jego dostepność.

Pingwin miękki z groszkiem hab047

Cena 8,94 zł
Zwierzaczki pakujemy losowo. Jeśli potrzebujesz konkretnego, napisz do nas, a my sprawdzimy jego dostepność.

Ptak latający na baterie

Cena 9,76 zł
Ptak Orzeł plastikowy, latający na baterie. Należy włożyć baterie, rozłożyć skrzydła oraz przypiąć żyłkę, by ptak zawieszony na uwięzi, zaczął machać skrzydłami, obracał się wokoło żyłki i wydawał dźwięki.

Zwierzęta to zabawki przedstawiające figury zwierząt. Oferują dzieciom nie tylko rozrywkę, ale także szereg możliwości nauki i rozwijania umiejętności społecznych oraz poznawczych.
Zabawki zwierzęta mogą pomóc dzieciom w nauce o różnych gatunkach, ich cechach charakterystycznych, zwyczajach żywieniowych oraz środowisku naturalnym. To może wspierać ich rozwijającą się ciekawość świata.
Zabawki przedstawiające zwierzęta mają zatem wiele aspektów, które przyczyniają się do rozwoju dzieci: od nauki po kreatywność, empatię i umiejętności społeczne. Są one nieodłącznym elementem dzieciństwa, pomagając dzieciom odkrywać świat zwierząt w sposób angażujący i edukacyjny.

Jest wiele rodzajów zwierząt: twarde figurki zwierząt, zwierzęta miękkie z groszkiem, które się rozciągają, jajka z których wykluwają się zwierzęta czy zwierzęta interaktywne.
Zwierzęta twarde to figurki często wykorzystywane do zabawy w odgrywanie różnych scen. Zwierzęta farmerskie, hodowlane, dzikie, dinozaury, wykluwające się z jajka, ptaki, insekty, gady i inne.
Zwierzęta mogą występować jako pojedyncza figurka lub w zestawie.

Zwierzęta miękkie i z groszkiem to figurki zwierząt miękkich. Mogą być z gumy nierozciągliwej, rozciągliwej, wypełnione groszkiem, powietrzem, lub innym tworzywem sztucznym. Zabawki przedstawiające zwierzęta przyczyniają się do rozwoju dzieci: od nauki po kreatywność, empatię i umiejętności społeczne. Są nieodłącznym elementem dzieciństwa, pomagając dzieciom odkrywać świat zwierząt w sposób angażujący i edukacyjny.
Zwierzęta miękkie i z groszkiem mogą służyć również jako gadżet rozrywkowy, antystresowy, stanowiąc świetny sposób na oderwanie się od codziennych obowiązków.
Zwierzęta miękkie to przede wszystkim dobra zabawa, dzięki której ćwiczymy dłonie i mogą być używane do różnych zajęć terapeutycznych.
Zwierzęta mogą występować jako pojedyncza figurka lub w zestawie.

Zwierzęta z dźwiękiem to zabawki, które emitują dźwięki odpowiadające odgłosom rzeczywistych zwierząt lub innych interesujących dźwięków. Te zabawki stymulują zmysł słuchu i dostarczają dzieciom dodatkowej atrakcji podczas zabawy.
Zabawkowe zwierzęta z dźwiękiem mogą być edukacyjne i zabawne, pomagając dzieciom poznać różnorodność dźwięków w naturze oraz rozwijać zdolności poznawcze i wyobraźnię podczas kreatywnej zabawy.
Zwierzęta mogą być twarde, gumowe i miękkie.