ZWIERZĘTA

Filtruj według

Kategorie
Cena
Filtruj

101 dalmatyń. 2 pack wild side gbm37/ gbm41

Cena 36,59 zł
101 Dalmatyńczyków. Dzika zabawa 2-pak Każdy psi dzień jest pełen przygód na Ulicy Dalmatyńczyków 101. W serii dostępne różne zestawy.

101 dalmatyńczyków zestaw z pralką gbm46/ gbm48

Cena 96,75 zł
101 DALMATYŃCZYKÓW ZESTAW Z PRALKĄ GBM46/ GBM48 Przy Ulicy Dalmatyńczyków 101 każdy dzień zaczyna się od psikusów i figli. Cała seria składa się z zabawnych zestawów, które pod pretektem domowychobowiązków stają się powodem do super zabawy.

101 dalmatyńczyków zestaw z wanną gbm46/ gbm47

Cena 96,75 zł
101 DALMATYŃCZYKÓW ZESTAW Z WANNĄ GBM46/ GBM4 Przy Ulicy Dalmatyńczyków 101 każdy dzień zaczyna się od psikusów i figli. Cała seria składa się z zabawnych zestawów, które pod pretektem domowychobowiązków stają się powodem do super zabawy.

Digichicks zestaw ptaszków rodzina dumel si 88389

Cena 38,21 zł
Zestaw ptaszków Digichicks składa się z kury i dwóch kurczaczków, które tworzą rozśpiewaną rodzinkę! Wystarczy włączyć wybranego kurczaczka jako pierwszego. Lider decyduje o melodii i nadaje jej ton. Kurczaczki ćwierkają i śpiewają solo lub w churze.

Jaszczurka perłowa 28 cm hte059

Cena 5,28 zł

Jaszczurka perłowa 28 cm mix kolor
Piękna, elastyczna jaszczurka w perłowym kolorze o odcieniu różu, fioletu oraz turkusu.
Idealna jako zabawka oraz jako element wystroju pomieszczenia.
Długość : 28 cm z prostym ogonem
Wysyłamy losowo lub napisz.

Jaszczury z groszkiem 34 cm hab011

Cena 8,13 zł
JASZCZURY Z GROSZKIEM 34 CM HAB011 Miękkie jaszczurki z groszkiem do sciskania w trzech wariantach kolorystycznych. Szczegółowo wykonane z zachowanymi oryginalnymi elementami , sprawiają ,że jaszczurki wyglądają jak żywe. Są doskonałym gadżetem antystres

Kot figurka twarda 5-7 cm

Cena 2,85 zł
Kot Mix kolorystyczny i rodzajowy . Figurka z twardej gumy Wielkość kotków około 5 cm - zależnie od rodzaju i pozycji .

Leniwiec z groszkiem 8 cm hab067

Cena 10,16 zł
Zwierzaczki pakujemy losowo. Jeśli potrzebujesz konkretnego, napisz do nas, a my sprawdzimy jego dostepność.

Miś z groszkiem 7 cm hab068 antystres

Cena 9,67 zł
Miś miękki z groszkiem antystres. Zabawka w 2 kolorach brązu. Może służyć jako materiał dydaktyczny, gniotek rehabilitacyjny, antystresowy. Bardzo realistyczny, wykonany z miękkiej gumy, wypełniony groszkiem. Rozciągliwy. Wiek: 3+

Ośmiornica z groszkiem 18cm hab022

Cena 10,49 zł
Zwierzaczki pakujemy losowo. Jeśli potrzebujesz konkretnego, napisz do nas, a my sprawdzimy jego dostepność.

Pająki z groszkiem 7 cm 4 rodz. hte011

Cena 10,00 zł
Pająki z groszkiem,pakowanie 24/144 Pająki miękkie z groszkiem 7cm w czterech rodzajach . (display 25x23x9cm) Zwierzaczki pakujemy losowo. Jeśli potrzebujesz konkretnego, napisz do nas, a my sprawdzimy jego dostepność.

Ptak latający na baterie

Cena 9,76 zł
Ptak Orzeł plastikowy, latający na baterie. Należy włożyć baterie, rozłożyć skrzydła oraz przypiąć żyłkę, by ptak zawieszony na uwięzi, zaczął machać skrzydłami, obracał się wokoło żyłki i wydawał dźwięki.

Smok dwugłowy hwc027

Cena 17,89 zł
Smok dwugłowy 20cm ,pakowanie 12/48/96 Smok dwugłowy wysokości około 20cm w czterech kolorach . (display 26x16x35cm)

Wąż miękki z groszkiem 32 cm hte005

Cena 10,57 zł
Wąż miękki z groszkiem ,pakowanie 24/192 Wąż miękki z groszkiem około 32cm w różnych kolorach . (display 23x25x9cm)

Zoomer głodny królik - hungry bunnies chewy

Cena 80,49 zł
ZOOMER GŁODNY KRÓLIK SPIN MASTER - Hungry Bunnies Chewy i 80 przysmaków. Interaktywny Królik Zoomer ma świecące oczy, dzięki którym wiesz, jak się czuje. Kiedy królik jest głodny to podaj mu niektóre z 80 papierowych przekąsek i posłuchaj jak chrupie.

Zoomer głodny królik - hungry bunnies shreddy

Cena 80,49 zł

ZOOMER GŁODNY KRÓLIK SPIN MASTER - Hungry Bunnies ShreDDy i 80 przysmaków. Interaktywny Królik Zoomer ma świecące oczy, dzięki którym wiesz, jak się czuje. Kiedy królik jest głodny to podaj mu niektóre z 80 papierowych przekąsek i posłuchaj jak chrupie.

Zwierzęta domowe groch hte037 6-8 cm

Cena 2,28 zł
ZWIERZĘTA DOMOWE GROCH HTE037 Zwierzęta domowe z groszkiem 1 szt. 6-8 cm. Do wyboru: kot, kogut owca, krowa, indyk, królik, pies, gęś, świnka, baran, osioł.

Zwierzęta dzikie 1 szt. do wyboru (12)

Cena 4,88 zł
Zwierzęta dzikie 1 szt. 14-16 cm Zwierzaki wykonane z tworzywa sztucznego i wyglądające bardzo realistycznie. Pakowane luzem. Jeśli chcesz konkretnego zwierzaka, to skontaktuj się z nami w

Zwierzęta to zabawki przedstawiające figury zwierząt. Oferują dzieciom nie tylko rozrywkę, ale także szereg możliwości nauki i rozwijania umiejętności społecznych oraz poznawczych.
Zabawki zwierzęta mogą pomóc dzieciom w nauce o różnych gatunkach, ich cechach charakterystycznych, zwyczajach żywieniowych oraz środowisku naturalnym. To może wspierać ich rozwijającą się ciekawość świata.
Zabawki przedstawiające zwierzęta mają zatem wiele aspektów, które przyczyniają się do rozwoju dzieci: od nauki po kreatywność, empatię i umiejętności społeczne. Są one nieodłącznym elementem dzieciństwa, pomagając dzieciom odkrywać świat zwierząt w sposób angażujący i edukacyjny.

Jest wiele rodzajów zwierząt: twarde figurki zwierząt, zwierzęta miękkie z groszkiem, które się rozciągają, jajka z których wykluwają się zwierzęta czy zwierzęta interaktywne.
Zwierzęta twarde to figurki często wykorzystywane do zabawy w odgrywanie różnych scen. Zwierzęta farmerskie, hodowlane, dzikie, dinozaury, wykluwające się z jajka, ptaki, insekty, gady i inne.
Zwierzęta mogą występować jako pojedyncza figurka lub w zestawie.

Zwierzęta miękkie i z groszkiem to figurki zwierząt miękkich. Mogą być z gumy nierozciągliwej, rozciągliwej, wypełnione groszkiem, powietrzem, lub innym tworzywem sztucznym. Zabawki przedstawiające zwierzęta przyczyniają się do rozwoju dzieci: od nauki po kreatywność, empatię i umiejętności społeczne. Są nieodłącznym elementem dzieciństwa, pomagając dzieciom odkrywać świat zwierząt w sposób angażujący i edukacyjny.
Zwierzęta miękkie i z groszkiem mogą służyć również jako gadżet rozrywkowy, antystresowy, stanowiąc świetny sposób na oderwanie się od codziennych obowiązków.
Zwierzęta miękkie to przede wszystkim dobra zabawa, dzięki której ćwiczymy dłonie i mogą być używane do różnych zajęć terapeutycznych.
Zwierzęta mogą występować jako pojedyncza figurka lub w zestawie.

Zwierzęta z dźwiękiem to zabawki, które emitują dźwięki odpowiadające odgłosom rzeczywistych zwierząt lub innych interesujących dźwięków. Te zabawki stymulują zmysł słuchu i dostarczają dzieciom dodatkowej atrakcji podczas zabawy.
Zabawkowe zwierzęta z dźwiękiem mogą być edukacyjne i zabawne, pomagając dzieciom poznać różnorodność dźwięków w naturze oraz rozwijać zdolności poznawcze i wyobraźnię podczas kreatywnej zabawy.
Zwierzęta mogą być twarde, gumowe i miękkie.