ZWIERZĘTA

Filtruj według

Kategorie
Cena
Filtruj

101 dalmatyń. 2 pack wild side gbm37/ gbm41

Cena 36,59 zł
101 Dalmatyńczyków. Dzika zabawa 2-pak Każdy psi dzień jest pełen przygód na Ulicy Dalmatyńczyków 101. W serii dostępne różne zestawy.

101 dalmatyń. figurki 2-pack piknik gbm37/ gbm39

Cena 36,59 zł
101 Dalmatyńczyków 2 pack Perfekcyjny Piknik Zabawka inspirowana bajką Disneya Ulica 101 Dalmatyńczyków. W skład zestawu wchodzą: -figurka pieska Dolly, -figurka pieska Hansel, -akcesoria: kapelusz, kwiaty, jedzenie w miseczkach, zabawa w odgry

101 dalmatyńczyków zestaw z pralką gbm46/ gbm48

Cena 96,75 zł
101 DALMATYŃCZYKÓW ZESTAW Z PRALKĄ GBM46/ GBM48 Przy Ulicy Dalmatyńczyków 101 każdy dzień zaczyna się od psikusów i figli. Cała seria składa się z zabawnych zestawów, które pod pretektem domowychobowiązków stają się powodem do super zabawy.

101 dalmatyńczyków zestaw z wanną gbm46/ gbm47

Cena 96,75 zł
101 DALMATYŃCZYKÓW ZESTAW Z WANNĄ GBM46/ GBM4 Przy Ulicy Dalmatyńczyków 101 każdy dzień zaczyna się od psikusów i figli. Cała seria składa się z zabawnych zestawów, które pod pretektem domowychobowiązków stają się powodem do super zabawy.

Digichicks zestaw ptaszków rodzina si 88389

Cena 38,21 zł
Zestaw ptaszków Digichicks składa się z kury i dwóch kurczaczków, które tworzą rozśpiewaną rodzinkę! Wystarczy włączyć wybranego kurczaczka jako pierwszego. Lider decyduje o melodii i nadaje jej ton. Kurczaczki ćwierkają i śpiewają solo lub w churze.

Długopis struś z futerkiem stnux

Cena 6,42 zł
Długopis Struś - cena dotyczy 1 sztuki . Różowa plastikowa obudowa. Świetny , zachęci każde dziecko do pisania i nauki. Kolorfutra na długopisach różni się rozmieszczeniem na poszczególnych egzemplarzach , dlatego długopisy wybieramy do wysłania

Figurka konika w saszetce spirit mini seria 2

Cena 7,24 zł
FIGURKA KONIKA W SASZETCE SPIRIT MINI SERIA 2 Spirit "Duch Wolności" Minis seria 2. Do rozpakowania i zebrania jest 10 minifestiwalowych koników w różnych pięknych kolorach!

Jaszczury z groszkiem 34 cm hab011

Cena 8,13 zł
JASZCZURY Z GROSZKIEM 34 CM HAB011 Miękkie jaszczurki z groszkiem do sciskania w trzech wariantach kolorystycznych. Szczegółowo wykonane z zachowanymi oryginalnymi elementami , sprawiają ,że jaszczurki wyglądają jak żywe. Są doskonałym gadżetem antystres

Kot figurka twarda 5-7 cm

Cena 2,85 zł
Kot Mix kolorystyczny i rodzajowy . Figurka z twardej gumy Wielkość kotków około 5 cm - zależnie od rodzaju i pozycji .

Kurczak wykluwający z jajka 620384

Cena 6,10 zł

Kurczak wykluwający się z jajka. Jajko 6cm z którego wykluwa się kurczaczek, jajka w trzech kolorach : różowy , żółty i niebieski .

Leniwiec z groszkiem 8 cm hab067

Cena 10,16 zł
Zwierzaczki pakujemy losowo. Jeśli potrzebujesz konkretnego, napisz do nas, a my sprawdzimy jego dostepność.

Ośmiornica z groszkiem 18cm hab022

Cena 10,49 zł
Zwierzaczki pakujemy losowo. Jeśli potrzebujesz konkretnego, napisz do nas, a my sprawdzimy jego dostepność.

Pająk skaczący 711 z pompką

Cena 6,42 zł
Futrzany pająk tarantula skacząca - tradycyjna zabawka , proste działanie , niezmienne od lat - dla tradycjonalistów Polski producent. Uruchamiany za pomocą pompki . Wielkość - szerokość do końcówek łapek - około 14 cm szerokość tułowia ( śre

Pająki z groszkiem 7 cm 4 rodz. hte011

Cena 10,00 zł
Pająki z groszkiem,pakowanie 24/144 Pająki miękkie z groszkiem 7cm w czterech rodzajach . (display 25x23x9cm) Zwierzaczki pakujemy losowo. Jeśli potrzebujesz konkretnego, napisz do nas, a my sprawdzimy jego dostepność.

Pingwin miękki z groszkiem hab047

Cena 8,94 zł
Zwierzaczki pakujemy losowo. Jeśli potrzebujesz konkretnego, napisz do nas, a my sprawdzimy jego dostepność.

Pluszowy pies siedzący czarno - biały sp84399

Cena 32,44 zł
Pluszowy pies siedzący w kolorze czarno - białym. Upodobniony do pięknego, rasowego pieska. Jeden z serii prześlicznych i zabawnych zwierzaków od Smily Play, to wspaniały prezent dla każdego małego miłośnika pluszaków.

Ptak latający na baterie

Cena 9,76 zł
Ptak Orzeł plastikowy, latający na baterie. Należy włożyć baterie, rozłożyć skrzydła oraz przypiąć żyłkę, by ptak zawieszony na uwięzi, zaczął machać skrzydłami, obracał się wokoło żyłki i wydawał dźwięki.

Smok dwugłowy hwc027

Cena 17,89 zł
Smok dwugłowy 20cm ,pakowanie 12/48/96 Smok dwugłowy wysokości około 20cm w czterech kolorach . (display 26x16x35cm)

Wąż miękki z groszkiem 32 cm hte005

Cena 10,57 zł
Wąż miękki z groszkiem ,pakowanie 24/192 Wąż miękki z groszkiem około 32cm w różnych kolorach . (display 23x25x9cm)

Zwierzęta to zabawki przedstawiające figury zwierząt. Oferują dzieciom nie tylko rozrywkę, ale także szereg możliwości nauki i rozwijania umiejętności społecznych oraz poznawczych.
Zabawki zwierzęta mogą pomóc dzieciom w nauce o różnych gatunkach, ich cechach charakterystycznych, zwyczajach żywieniowych oraz środowisku naturalnym. To może wspierać ich rozwijającą się ciekawość świata.
Zabawki przedstawiające zwierzęta mają zatem wiele aspektów, które przyczyniają się do rozwoju dzieci: od nauki po kreatywność, empatię i umiejętności społeczne. Są one nieodłącznym elementem dzieciństwa, pomagając dzieciom odkrywać świat zwierząt w sposób angażujący i edukacyjny.

Jest wiele rodzajów zwierząt: twarde figurki zwierząt, zwierzęta miękkie z groszkiem, które się rozciągają, jajka z których wykluwają się zwierzęta czy zwierzęta interaktywne.
Zwierzęta twarde to figurki często wykorzystywane do zabawy w odgrywanie różnych scen. Zwierzęta farmerskie, hodowlane, dzikie, dinozaury, wykluwające się z jajka, ptaki, insekty, gady i inne.
Zwierzęta mogą występować jako pojedyncza figurka lub w zestawie.

Zwierzęta miękkie i z groszkiem to figurki zwierząt miękkich. Mogą być z gumy nierozciągliwej, rozciągliwej, wypełnione groszkiem, powietrzem, lub innym tworzywem sztucznym. Zabawki przedstawiające zwierzęta przyczyniają się do rozwoju dzieci: od nauki po kreatywność, empatię i umiejętności społeczne. Są nieodłącznym elementem dzieciństwa, pomagając dzieciom odkrywać świat zwierząt w sposób angażujący i edukacyjny.
Zwierzęta miękkie i z groszkiem mogą służyć również jako gadżet rozrywkowy, antystresowy, stanowiąc świetny sposób na oderwanie się od codziennych obowiązków.
Zwierzęta miękkie to przede wszystkim dobra zabawa, dzięki której ćwiczymy dłonie i mogą być używane do różnych zajęć terapeutycznych.
Zwierzęta mogą występować jako pojedyncza figurka lub w zestawie.

Zwierzęta z dźwiękiem to zabawki, które emitują dźwięki odpowiadające odgłosom rzeczywistych zwierząt lub innych interesujących dźwięków. Te zabawki stymulują zmysł słuchu i dostarczają dzieciom dodatkowej atrakcji podczas zabawy.
Zabawkowe zwierzęta z dźwiękiem mogą być edukacyjne i zabawne, pomagając dzieciom poznać różnorodność dźwięków w naturze oraz rozwijać zdolności poznawcze i wyobraźnię podczas kreatywnej zabawy.
Zwierzęta mogą być twarde, gumowe i miękkie.