Nowe Produkty

Filtruj według

Kategorie
Cena
Filtruj

Vtech wieża parkingowa zestaw tut tut trl 60558

Cena 174,80 zł
Wysoka Wieża Parkingowa serii VTech Tut Tut Autkama ponad 500mm! Zestaw zawiera elementy pozwalające na zbudowanie wieżyimponującej wieży z torami, po których będą poruszały się autka.

Klocki korbo hummer 25 red r1402r

Cena 26,42 zł
Zestaw Korbo Hummer 25, składa się z 25 elementów w żywej kolorystyce z których dziecko zbuduje pojazd, lub połączy je z innymi zestawami Korbo, by rozwijać kreatywność i twórczość. Kołą zębate to najważniesze elementy w zabawie Klockami Korbo.

Klocki korbo technix 122 r1410

Cena 96,75 zł
Klocki Korbo Technix to zestaw, który zawiera 122 el. a poznamy z nim szerzej zasady mechaniki ruchomej. W zestawie znajdują się koła zębate małe i duże, śmigła i inne elementy, dzięki którym zabawa staje się ciekawsza.

Klocki korbo animals 18 r1408

Cena 16,18 zł
Klocki Korbo Animals to zestaw 18 el. z których dziecko zbuduje małe zestawy, które może wprawić w ruch dzięki korbce i kół zębatych, jak również może połaczyć je z inni zestawami klocków Korbo.

Klocki korbo space 131 r 1407

Cena 96,75 zł
Z zestawu Korbo Kosmos dziecko może wybudować jednocześnie trzy konstrukcje: łazik, rakietę i układ słoneczny, tworząc w ten sposób cały kosmiczny świat. Do każdego zestawu dołączona jest prosta obrazkowa instrukcja. Koła zębate to najważniejsze elementy

Klocki korbo pink 110 r 1406

Cena 88,62 zł
Korbo Pink składa się z 110 elementów, dzięki którym dziecko stworzy różne modele.Podstawą każdej konstrukcji są koła zębate oraz korbka, dzięki którym budowle i pojazdy ożywają! Zestaw Pink zawiera wszystko, czego mały konstruktor potrzebuje.

Gra wieża numeryczna z albi

Cena 32,44 zł
Gra Wieża numeryczna od Albi. Klocki typu Jenga to popularna gra zręcznościowa, która skupia się na umiejętnościach budowania i wytrwałości graczy. Każda kolejka polega na wyjęciu jednego klocka ze środka wieży, pomiędzy warstwami i .....

Układanka wieża klockowa drewniana kolor

Cena 12,20 zł
Układanka wieża klockowa drewnianakolor Klocki typu Jenga to popularna gra zręcznościowa, która skupia się na umiejętnościach budowania i wytrwałości graczy

Gra wieża naturalna drewniana pmk albi

Cena 28,46 zł

Wieża naturalna drewniana pmk Albi. Klocki typu Jenga to popularna gra zręcznościowa, która skupia się na umiejętnościach budowania i wytrwałości graczy. Każda kolejka polega na wyjęciu jednego klocka ze środka wieży, pomiędzy warstwami i .....

Interaktywna kostka dwujęzyczna

Cena 80,49 zł
Interaktywna kostka zawiera wiele zabaw dla malucha np. świecący bębenek, tańcząca małpka, żyrafa z dzieckiem, przyciski Kolory i Cyfry, telefon, książeczka 4 wierszyki, sorter, kolorowe kuleczki, grzechotka liście, ...

Gra mistakos wyższy szczebel nowa trl 02076

Cena 40,57 zł
Gra mistakos wyższy szczebel Trefl 02076 Kultowa gra zręcznościowa Mistakos Drabiny, w wersji dla 3 osób, zachwycizarówno dzieci, jak i starszych graczy! Buduj wraz z przeciwnikami imponująca konstrukcję z drabin w zależności od wariantu rozgrywki.

Lego friends karetka kliniki dla zwierząt 41694

Cena 37,32 zł
Lego Friends karetka kliniki dla zwierząt 41694 Z tym zestawem Lego dzieci pomogą choremu pieskowi i dowiedzą się, że przyjaciele zawsze troszczą się o siebie nawzajem! W zestawie: karetka z tylnymi drzwiami na zawiasach, nosze, 2 figurki postaci i ak.

Wesoły autobus zabawka smily

Cena 7 308,94 zł
Wesoły autobus zabawka Smily Play. Wesoły autobus, to multiaktywna zabawka mówiąca po polsku. Wykonana w całości z dobrego plastiku, posłuży dzieciom podczas kreatywnych zabaw i zdobywania nowych umiejętności

Gra paint wznieś drabiny na wyżyny trl 02121

Cena 40,57 zł
Gra Paint wznieś drabiny na wyżyny 02121 Nowa odsłona gry ,,Drabiny'' W grze Paint będziesz starajać się dokładać swoje drabiny zgodnie z kolorami na platformach.

Drewniana mapa europy 65709

Cena 20,33 zł
DREWNIANA MAPA Świetna układanka z pinezkami,która uczy dziecko podstaw Geografii poprzez zabawę.Jest to kolorowa mapa Europy w formie drewnianych puzzli.Zabawka zaweiera 18 elementów do ułożenia gdrewnianej tablicy.Dziecko poprzez zabawę uczy się nazw

Obrazkowe abecadło dd 75991

Cena 109,76 zł
Obrazkowe abecadło. Drewniany domek, który w przystępny sposób przybliży maluchom alfabet, łączączabawę z nauką! Domek wyposażony jest w aż 6 różnych trybów, z którymi dziecko odkryje literki, nauczy się ich wymowy oraz położenia w alfabec

Wirująca piłka dd 50372

Cena 88,62 zł
Wirująca piłka. Rozkręć się razem z wirującą piłeczką, która uczy, bawi i zachęca do raczkowania! Zabawka wiruje, „uciekając” przed maluchem i motywuje go do poruszania się za nią. Zabawka mówi po polsku, ucząc nazw cyferek oraz kształtów...

Edukacyjna rybka dd 50365

Cena 44,72 zł
Edukacyjna rybka. Kolorowa rybka uczy nazywać kształty, cyferki i literki, bawiąc przy tym malucha wesołymi dźwiękami! Uchwyt ułatwi przenoszenie zabawki, a przełącznik pozwoli dostosować głośność dźwięków lub całkowicie wyłączyć rybkę.

Tablet mały podróżnik dd 50027

Cena 43,09 zł
Tablet Mały Podróżnik to edukacyjna wyprawa w nieznane! Z tą niesamowitą zabawką dziecko pozna nazwy i odgłosy zwierząt oraz ciekawostki na ich temat.

Tablet wiejska sielanka dg 50010

Cena 43,09 zł
Edukacyjny tablet pokaże dziecku zwierzątka mieszkające na wsi oraz ich odgłosy! Jaki odgłos wydaje pies? Które zwierzę ma rogi? Co robi kot? Tablet odpowie na wszystkie te pytanie i wiele więcej!

Bystry tablet 002271 smily

Cena 40,57 zł
Bystry Tablet to aż 6 różnych edukacyjnych zabaw, dzięki którym dziecko rozwinie swój potencjał. Zabawka ma tryb nauki i quizu. Tablet wykonany jest z wyskoiej jakości materiałów. Posiada efekty świetlne i dźwiękowe.

Kostka edukatorka 6 w 1 dd 62357

Cena 93,50 zł
Kostka Edukatorka. Baw się kostką, dotykając ścianki i znajdź dźwięki jakie się w niej kryją! Wśród dźwięków można znaleźć odgłosy zwierząt oraz instrumentów muzycznych, słowa w języku polskim: nazwy kolorów, literek i cyferek oraz wesołe melodie.

Układanka drewniana zoo

Cena 17,89 zł
UKŁADANKA DREWNIANA ZOO SMILY PLAY9 Puzzle można układać w specjalnie wyprofilowanych miejscach naprzystosowanej do tego tablicy. Każdy element układanki posiada uchwyt.

Układanka drewniana farma

Cena 17,89 zł
UKŁADANKA DREWNIANA FARMA SMILY PLAY Puzzle można układać w specjalnie wyprofilowanych miejscach na przystosowanej do tego tablicy. Każdy element układanki posiada uchwyt.