Figurki

Filtruj według

Cena
Filtruj

101 dalmatyń. 2 pack wild side gbm37/ gbm41

Cena 36,59 zł
101 Dalmatyńczyków. Dzika zabawa 2-pak Każdy psi dzień jest pełen przygód na Ulicy Dalmatyńczyków 101. W serii dostępne różne zestawy.

101 dalmatyńczyków zestaw z pralką gbm46/ gbm48

Cena 96,75 zł
101 DALMATYŃCZYKÓW ZESTAW Z PRALKĄ GBM46/ GBM48 Przy Ulicy Dalmatyńczyków 101 każdy dzień zaczyna się od psikusów i figli. Cała seria składa się z zabawnych zestawów, które pod pretektem domowychobowiązków stają się powodem do super zabawy.

101 dalmatyńczyków zestaw z wanną gbm46/ gbm47

Cena 96,75 zł
101 DALMATYŃCZYKÓW ZESTAW Z WANNĄ GBM46/ GBM4 Przy Ulicy Dalmatyńczyków 101 każdy dzień zaczyna się od psikusów i figli. Cała seria składa się z zabawnych zestawów, które pod pretektem domowychobowiązków stają się powodem do super zabawy.

Angry birds stella - luca a9203

Cena 23,58 zł
Figurka podstawowa z Angry Birds - Stella A9203 W skład zestawu wchodzi Figurka Luca z teleportem. Zabawka jest uzupełnieniem popularnej aplikacji Angry Birds Stella do gry na smartfonie. Na opakowaniu widoczne ślady czasu :)

Bbuddieez zaczepne buźki 1 szt ep02742

Cena 4,07 zł
Zabawka od Epee - figurka Zaczepna Buźka Bbuddieez! Baw się, stylizuj i odkrywaj świat z zaczepnymi buźkami! Seria figurek Bbuddieez to linia 26 figurek,które można kolekcjonować.

Figurka 10 cm dora odkrywa świat japan dof016

Cena 15,85 zł
LALKA FIGURKA 10 CM DORA ODKRYWA ŚWIAT JAPONII DOF016 Figurka Dory z serii "Dora Explores the world". Nasza dzielna podróżniczka w strojach dostosowanych do zwiedzanego krajów, zdobywa szlaki:

Figurka tree fu go

Cena 12,20 zł
Figurka Twigs z Tree Fu Tom Figurka Twigs to jedna z postaci świata Treetopilis. W skład zestawu wchodzi figurka Twigsa o wys. 5,5 cm oraz akcesoria

Figurka tree fu tom twigs

Cena 20,33 zł
Figurka Twigs z żołędziem z Tree Fu Tom Figurka Twigs to jedna z postaci świata Treetopolis. Na opakowaniu widocze ślady czasu :) W skład zestawu wchodzi:

Gang potworów 1 szt. w puszcze dumel dd002e1 mix

Cena 24,31 zł
Poznaj Shakeheadz Slob Monsters Gross czyli członków Gangu Potworów! To mega zabawne potwory, które bekają i pierdzą z każdym wstrząśnięciem: im więcej wstrząsów tym więcej zabawnych odgłosów. Każdyz obrzydliwych potworów ma własne imię i niepowtarzaln

Invizimals figurka w saszetce

Cena 4,88 zł
Kolekcjonerska seria saszetek z figurką i kartą mocy do grania na planszy lub za pomocą kodu QR z opakowania do gry w wirtualnym świecie. Mamy do zebrania, aż 24 figurki. Saszetki są wysyłane losowo. Każde opakowanie to wielka niespodzianka.

Kot figurka twarda 5-7 cm

Cena 2,85 zł
Kot Mix kolorystyczny i rodzajowy . Figurka z twardej gumy Wielkość kotków około 5 cm - zależnie od rodzaju i pozycji .

Leniwiec z groszkiem 8 cm hab067

Cena 10,16 zł
Zwierzaczki pakujemy losowo. Jeśli potrzebujesz konkretnego, napisz do nas, a my sprawdzimy jego dostepność.

Miś z groszkiem 7 cm hab068 antystres

Cena 9,67 zł
Miś miękki z groszkiem antystres. Zabawka w 2 kolorach brązu. Może służyć jako materiał dydaktyczny, gniotek rehabilitacyjny, antystresowy. Bardzo realistyczny, wykonany z miękkiej gumy, wypełniony groszkiem. Rozciągliwy. Wiek: 3+

Playmobil figures boys 15 edycja 70025

Cena 7,24 zł
Playmobil Figurka Chłopca70025 Figurka do złożenia 7,5 cm chłopca wraz z akcesoriami, które można łączyć z innymi tego typu zestawamio. W zestawie jedna z 12 figurek do zebrania z serii 15-stej. Wiek 5+ Wymiary opakowania: 16,5 x 10 x 2 cm Mod

Wąż miękki z groszkiem 32 cm hte005

Cena 10,57 zł
Wąż miękki z groszkiem ,pakowanie 24/192 Wąż miękki z groszkiem około 32cm w różnych kolorach . (display 23x25x9cm)

Zelfs figurka w saszetce seria 4

Cena 4,88 zł
Saszetki wybierane są losowo . Nie wiemy, która figurka Zelfa jest w środku . Niespodzianką jest wykończenie Zelfa - może być standardowe, perłowe lub brokatowe. Na przykładowych zdjęciach pokazane są Elfy perłowe - fioletowy oraz białe i standard żółty.

Zes. figurek gipsowych zrób to sam psi patrol fiol

Cena 16,18 zł
Zestaw gipsowy z którego wykonasz samodzielnie figurkę postaci z Psiego Patrolu i jego tarczy.Nietypowy sposób na uwolnienie dziecięcej wyobraźni i wyjątkowy sposób na spędzenie wolnego czasu.

Zes. figurek gipsowych zrób to sam psi patrol nieb

Cena 16,18 zł
Zestaw gipsowy z którego wykonasz samodzielnie figurkę postaci z Psiego Patrolu i jego tarczy.Nietypowy sposób na uwolnienie dziecięcej wyobraźni i wyjątkowy sposób na spędzenie wolnego czasu.

Zomlings saszetka

Cena 4,47 zł
ZOMLINGS SASZETKA Gang Zombiaków wjeźdża na rejony i robi zamieszanie na mieście

Zwierzęta domowe groch hte037 6-8 cm

Cena 2,28 zł
ZWIERZĘTA DOMOWE GROCH HTE037 Zwierzęta domowe z groszkiem 1 szt. 6-8 cm. Do wyboru: kot, kogut owca, krowa, indyk, królik, pies, gęś, świnka, baran, osioł.

Figurki to małe trójwymiarowe modele reprezentujące postaci, zwierzęta, przedmioty lub sceny. Są to popularne zabawki i kolekcjonerskie przedmioty, które pozwalają na wyrażanie kreatywności, odtwarzanie sytuacji, tworzenie historii oraz zbieranie ulubionych postaci czy motywów. Figurki mogą być wykonane z różnych materiałów, takich jak plastik, drewno, ceramika czy metal, a ich rozmiary i style mogą znacznie się różnić w zależności od przeznaczenia i gustu użytkowników.

Figurki stanowią ważny element zabawy, kreatywności i kolekcjonowania dla osób w różnym wieku. Mogą być używane do tworzenia opowieści, budowania scen, eksploracji i rozwijania wyobraźni. Co więcej, figurki kolekcjonerskie często mają wartość estetyczną i emocjonalną dla ich właścicieli, reprezentując ich zainteresowania i pasje.